Reaktywacja Najlepszych gier MMORPG!


Opublikowano 23 stycznia 2017. Czytasz tekst z kategoriiNewsy.

Niektórzy mogli już zauważyć, że w grudniu dodałem pierwszy od dłuższego czasu wpis. Przez przerwę w publikacji od Maja ubiegłego roku odstawiłem gry na bok. No może nie do końca – dalej ogrywałem 1 tytuł na miesiąc.

Moje wytłumaczenie

Czasami tak jest, że się jest po prostu leniwym… Wystarczyło tylko trochę więcej nauki, pracy w moim życiu, kilkadziesiąt dodatkowych nadgodzin, abym zrezygnował z celu pisania tej strony. Powiem tylko, tyle – żałuję. Dziś z trochę większym bagażem doświadczeń, postanawiam reaktywować stronę! Zacznijmy tą przygodę od początku!!!

Powracam(y)!

Głód pisania znowu u mnie zawitał. Stworzyłem nowy szablon bloga, który ma symbolizować „nowe”. Obiecuję, że co tydzień pojawi się minimum jeden post! Przynajmniej od tego zacznę!

Na razie tyle, do zobaczenia!

Komentarze

  1. No i na to czekałem! Poważnie brakowało mi Ciebie w tej „branży” i twojego zdania. Postaram się pozapraszać znajomych.

    No i oczywiście pytanie – gdzie są te wpisy heh ;)?

    • No i to jest dopiero pytanie. Nie wiem jakoś mi było nie po drodze do napisania kolejnych artykułów :/ W każdym razie coś już mam w szkicach 😀 Więc wkrótce opublikuję 😉

Dodaj komentarz

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2017