Battle of Beasts - darmowa gra RPG - Najlepsze gry MMORPG

Battle of Beasts – darmowa gra RPG


Opublikowano 6 marca 2015. Czytasz tekst z kategoriiGry przeglądarkowe |Strategiczne.

Battle of Beasts to darmowa gra RPG przez przeglądarkę od firmy Upjers. Buduj własne imperium bestii, hoduj zabierające dech z piersi potwory. To wszystko za darmo przez przeglądarkę.

Battle of Beasts recenzja

Battle of Beasts to gra RPG z elementami gry strategicznej. Naszym głównym celem jest tworzenie imperium hodowlanego, tym razem trochę nietypowego, czyli hodowli potworów. Dlatego też gra ta jest warta uwagi. W grze mamy możliwość atakować i podbijać okoliczne krainy. Jest ich dokładnie 7 czyli tyle ile być powinno. Podboje zaczynamy od krainy Tutorrien w której to umieszczamy nasze królestwo. Rzecz jasna musimy dbać o nasze pupile. Należy je sowicie karmić, dbać o trening i finanse miasta.

Pierwsze wrazenie

Battle of Beasts recenzja1

Przyznam się szczerze bez bicia, że pierwszy raz słyszę o tym tytule, aczkolwiek od samego początku zaskoczył mnie… mile. Czym takim? Otóż gra jest dynamiczna (jeśli można tak w ogóle powiedzieć o grze przez przeglądarkę), oferuje tony, naprawdę tony ciekawych opcji. Jak sprawuje się zatem pod względem graficznym?

Powiem wam, że nie jest najgorzej. Sam widok wioski jest ładnie przygotowany, nie podoba mi się tylko wygląd interfejsu. Dobra nie będę wam tutaj spoilerować, mam nadzieję, że wystarczająco was zachęciłem do gry, bądź też nie.

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2022