Battleline - czołgi na niewymagającym komputerze - Najlepsze gry MMORPG

Battleline – czołgi na niewymagającym komputerze


Opublikowano 10 lutego 2015. Czytasz tekst z kategoriiGry MMORPG.

Masz problem z odpaleniem najnowszych wersji gier? Nawet jeśli uda Ci się je załączyć nadal nie będziesz w stanie w nie grać? Wiem co czujesz, bo sam użytkuję komputer, które swoje lata świetności już przeżył. Ot to proponuję osobom z takowymi problemami i nie tylko ciekawą alternatywę czołgów na platformę PC. No to do dzieła!

gra podobna do world of tanksBattleline to nowa gra na PC w której w zamian za poświęcenie 900 MB pamięci na swoim komputerze możesz stać się czołgistą. Pod żadnym pozorem nie jest to konkurencja dla World of Tanks, ale za to bardzo ciekawa alternatywa. Gra oferuje dziesiątki opcji, ulepszeń dla swoich czołgów dzięki czemu gra nigdy nie będzie monotonna. Jest to gra MMO rozgrywana w czasie rzeczywistym wraz z tysiącami graczy z całego globu.

Poniżej umieszczam trailer z gry w którym możecie zauważyć elementy gry takie jak walka czołgami, czy inne opcje oferowane przez tą produkcję.

Szukasz gier podobnych do World of Tanks? Czy po prostu chcesz zostać czołgistom i bawić się ile wlezie? Zarejestruj się za darmo i ściągnij grę już od dziś. Link poniżej!

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2024