Dark Orbit - opanuj całe uniwersum! - Najlepsze gry MMORPG

Dark Orbit – opanuj całe uniwersum!


Opublikowano 14 sierpnia 2014. Czytasz tekst z kategoriiGry MMORPG |Gry przeglądarkowe |MMORPG |Symulatory.

Od zawsze ubóstwiałem internetowe gry MMORPG, których akcja toczyła się we wszechświecie. Moja miłość musiała oczywiście wybrać tytuł, a został nim… Dark Orbit.

dark orbitDark Orbit to jedna z tych gier, od których nie możesz oderwać się nawet na krok. Gdy wejdziesz, kupisz sobie swój pierwszy statek, zaczniesz latać i zestrzeliwać wrogie statki, nie oderwiesz się. Wiem coś o tym. Dark Orbit to tytuł, który swojego czasu zabrał mi setki nieprzespanych nocy. Czy warto było? Przekonaj się sam.

Twórcą tego internetowego dzieła jest znana, bądź nie znana wam firma (opisywana we wcześniejszych recenzjach) Bigpoint. Słynie ona przede wszystkim z gier oplątanych niesamowitą grafiką, dźwiękiem oraz grywalnością. Nie inaczej było i tym razem. Dark Orbit posiada 88,401,148 zarejestrowanych graczy (dane z 2014 roku).

darkorbit2

Na początku dostajemy mały statek z amunicją, działkiem oraz trochę pieniędzy. Naszym celem jest wykonywanie misji, atakowanie potworów niszczących surowce oraz graczy. Jest to typowy MMORPG, w którym zachowany jest system poziomów. Polecam zagrać w grę, bo jest naprawdę wyśmienita! 

Jedyny minus

Gra bez wydania porządnej ilości pieniędzy nie sprawia dużej przyjemności. Statki innych graczy, którzy wydali pieniądze mają nad nami dużą przewagę i gdy tylko wylecimy na mapy z wyższym lvl, zostajemy zniszczeni. Zniszczenie statku w Dark Orbit nie jest takie przyjemne. Po pewnym czasie okazuje się, że tracimy połowę naszego czasu na odzyskanie pozycji w grze, a druga zostaje na przyjemności. Mikropłatności w grze zastępują opłatę za granie. Do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Dark Orbit

5.3

Grywalność

8.0/10

Grafika

8.0/10

Fabuła

2.5/10

Frajda bez wydania pieniędzy

2.5/10

Plusy

  • przepiękna grafika

Minusy

  • mikropłatności
.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2021