Dopiero teraz grałem w drugą część Wiedzmina! - Najlepsze gry MMORPG

Dopiero teraz grałem w drugą część Wiedzmina!


Opublikowano 1 czerwca 2017. Czytasz tekst z kategoriiGry MMORPG.

Znacie to uczucie, gdy omija was coś fajnego? A to nie macie czasu, a to nie macie pieniędzy. Tak właśnie czuję się ja względem gry Wiedzmin 2. Czasu miałem dość dużo, ale nie miałem … sprzętu. A gdy go jeszcze miałem to nie miałem czasu. Spieszę z wyjaśnieniem.

Kupiłem nową kartę graficzną!

Niestety komputery ulegają zniszczeniu, jak się nie uważa to nagle się nie ma. Nie będę opowiadał o moich perypetiach z stacjonarnym komputerem. W każdym razie w Wiedzmina 2 chciałem od dłuższego czasu pograć, ale nie miałem 1) czasu 2) na czym.

Całe szczęście kupiłem nową kartę graficzną! Tak w końcu ją mam 😀

Jak wrażenia z gry?

Grałem w grę, fajnie było…

Nie przepadam za książką i filmem, nie są one złe, ale jakoś nie przepadam za tymi formami rozrywki. Wiedzmin 2 to dobrze wykonana gra – do której przyczepię się tylko w jednym punkcie. Boss do pokonania w lesie jest zbyt trudny i może zniechęcać do gry (jak jeszcze ma się na trudne ustawione jak ja…) 😉 Tak poza tym gra się przyjemnie, a grafika w grze jak na rok produkcji, 2011 – jest na b. wysokim poziomie.

Zbyt słabo wprowadzenie bohaterowie.

Jeszcze raz to powtórzę, Wiedźmin to świetna polska gra i trzeba z niej się cieszyć. Według mnie bohaterowie wraz z postępem gry są coraz mniej wprowadzani. Nie ma tak charakterystycznych postaci jak Leto.

Podsumowując… Szkoda, że nie miałem karty graficznej wcześniej 😉 Polecam wszystkim! Jak znajdę czas to napiszę jeszcze coś o Wiedzminie! 🙂

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2021