Drakensang Online – darmowa gra MMORPG - Najlepsze gry MMORPG

Drakensang Online – darmowa gra MMORPG


Opublikowano 12 sierpnia 2014. Czytasz tekst z kategoriiGry MMORPG |Gry przeglądarkowe |MMORPG.

Gier MMORPG na rynku światowym jest od groma. Jednakże rzadko zdarza się, aby rozgrywka została przeniesiona do… przeglądarki. Jak jest tym razem? Zobacz co się kroi w środku!

Drakensang OnlineDrakensang Online to jedna z nowszych produkcji internetowego giganta Bigpoint, twórcy takich gier jak Dark Orbit, Farmerama, Battlefield Heroes, czy Seafight. Jak przystało na to studio już od samego wejścia do gry spotykamy świetną grafikę, ciekawy interfejs oraz powoli odsłaniamy fabułę gry.

Drakensang Online1Tuż po zarejestrowaniu pokaże nam się menu tworzenia postaci. Mamy do wyboru Rycerza zakonu Smoka, Czarodzieja Okręgu, Strażnika lasu oraz krasnoluda zwanego Parowym mechanikusem. Ja wybrałem przedostatnią postać z listy, dlaczego? Od zawsze lubiłem łuk : )

Grając w grę muszę podkreślić, że wyśmienitej grafice towarzyszy, także, jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie kiedykolwiek słyszałem. No dobra, ale swoją postać już stworzyliśmy, czas na wygląd gry od środka!

Drakensang Online2

Dobra nie będę co się oszukiwał, gra jest rewelacyjna! Tuż po stworzeniu swojej pierwszej postaci przyjmuję misję i już walczę, z niesamowicie wyglądającymi stworami. Grę polecam. Co najlepsze jest to gra w pełni darmowa.

Do obsługi gry potrzebujemy tylko i wyłącznie Javy, sprawnej przeglądarki internetowej oraz średniej klasy sprzęt, na którym odtworzymy grę. Polecam.

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2024