Fable Legends za darmo? Sprawdźmy to! - Najlepsze gry MMORPG

Fable Legends za darmo? Sprawdźmy to!


Opublikowano 3 marca 2015. Czytasz tekst z kategoriiNewsy.

Każdy twórca swojej gry chce, aby jego dzieło trafiło do szerszego grona odbiorców. Nie zawsze jednak się to udaje i wprowadzanie modeli Free to Play nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w finansach firmy. Tak jest i w tym przypadku – w Fable Legends będziemy mogli grać za darmo!

fable legends czy jest darmowe

Nie lubię gier Free-to-play z tego względu, że za wszystkie dodatki trzeba płacić. W gruncie rzeczy za te gry i tak trzeba zapłacić tylko nieco później na wyższym poziomie, gdy to już nasza postać sobie bez konta premium nie poradzi. Tym razem ma być inaczej – mówi deweloper Lionhead Studios. Wirtualna waluta nie będzie znacząco wpływać na rozgrywkę. Czy powinniśmy wierzyć w ich słowa? Posłuchajmy zatem niedawno opublikowanej wypowiedzi

Okazuje się, że będziemy mogli kupować przedmioty w grze, które prędzej czy później zdobędziemy w rozgrywce bez wydawania pieniędzy. Gra będzie cross platformową produkcją, którą uruchomimy zarówno na Xboxie One jak i na PC’cie. Czy uważacie, że to dobre posunięcie ze strony twórców Fable Legends? Jedno jest pewne, tytuł jest wart uwagi.

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2024