Khan Wars strategiczna gra przez przeglądarkę - Najlepsze gry MMORPG

Khan Wars strategiczna gra przez przeglądarkę


Opublikowano 12 sierpnia 2014. Czytasz tekst z kategoriiGry przeglądarkowe |Strategiczne.

Odkąd pamiętam, zawsze ubóstwiałem strategiczne gry multiplayer przez przeglądarkę. Wiele razy byłem w czołówkach gry plemiona, grepolis etc. Tym razem przedstawię wam grę Khan Wars.


Khan Wars to flagowa gra przez przeglądarkę firmy XS Software, właściciela takich gier jak Hero Zero, czy Nemexia. Wielokrotnie została nagradzana na różnorodnych rankingach gier strategicznych. Dobra, skoro tak chwalona to jak wygląda to w środku?

khanwarsPo zarejestrowaniu się musimy podjąć wybór świata na którym będziemy grać. Następnie załącza nam się ekran gry i przechodzimy samouczek. Przechodzimy samouczek. Trafiamy do stajni, kuźni… Szkolimy, budujemy, eksplorujemy.

khanwars1Gra oferuje bardzo dużo opcji, dzięki którym granie nigdy nam się nie znudzi. W tym miejscu chciałbym się zatrzymać i zauważyć, że gra nie jest mimo wszystko tak prosta jak inne, w grze mamy opcję taktyki bitewnej, od której zależy w dużym stopniu, czy uda nam się pokonać przeciwnika, czy też nie. Taką opcję mało która gra oferuje. Jest to jedna z lepszych gier strategicznych na przeglądarkę oferowanych w 2014 roku.

khanwars2

Polecam zagrać w grę. Potrzebna nam do tego tylko i wyłącznie przeglądarka internetowa.

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2023