Rising Cities - zbuduj swoje miasto! - Najlepsze gry MMORPG

Rising Cities – zbuduj swoje miasto!


Opublikowano 13 sierpnia 2014. Czytasz tekst z kategoriiGry przeglądarkowe |Symulatory.

Firmę bigpoint możemy kojarzyć z poważnymi tytułami jak Dark Orbit, Seafight, czy Drakensang Online. Wszystkie one biją rekordy popularności, a jak sprawa ma się teraz?

Rising CitiesRising Cities to produkt firmy bigpoint, który swoją premierę w Polsce miał przeszło dwa lata temu. Od tego czasu zyskał graczy, a gra zyskała kolejne ulepszenia. Jest to gra wielokrotnie nagradzana, ostatnią nagrodę otrzymała za najlepszą grę MMO 2013 roku. W grze mamy za zadanie budować swoje miasto zamieniając je z czasem w imperium zapełniające miliony mieszkańców.

Rising Cities1Już od samego początku gry wita nas klimatyczna muzyczka, jakbyśmy byli… na wsi. Tak, tak dołująca muzyczka. My tutaj miasto, a oni nam wieś. No, ale w końcu, każde miasto kiedyś było wsią, nasze najwyraźniej jest, bo ma tylko jeden dom. Naszym celem jest stworzenie właśnie miasta. No dobra bierzmy się do roboty!

Rising Cities2

Mi po parunastu minutach gry udało się coś takiego zbudować. Sądzę, że gra jest warta polecenia, dlaczego? Mamy tutaj świetną ścieżkę dźwiękową, grafikę, interfejs oraz gra jest grywalna. Jedna z lepszych produkcji internetowego giganta. Polecam serdecznie.

.

Najlepszegrymmorpg.pl © 2022